Termékfejlesztő

Fundamenta pályázatot hirdet Termékfejlesztő munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Új termékek fejlesztése és kialakítása új és meglévő stratégiai partnerekkel
  • Saját és cross-selling termékek fejlesztésével, bevezetésével, működtetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Termék kalkulátorok karbantartása, fejlesztése, tesztelése
  • Hirdetmények, nyomtatványok, ügyfél levelek és díjtáblák készítése, karbantartása
  • Elemzések alapján következtetések levonása és javaslatok megfogalmazása a teljesítmény növelése/fenntartása érdekében

Ideális pályázónk

  • Felsőfokú gazdasági és matematikus végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Excel magas szintű ismerete (függvények, makrók, stb.)
  • Analitikus gondolkodás
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Precíz, dokumentált munkavégzés
  • Kiváló csapat munka
  • Stressz tűrőképesség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Gyors tanulási képesség

  • Lakás-takarékpénztári vagy pénzintézeti tapasztalat
  • VBA programozás ismerete

Amit kínálunk

  • Biztos, szakmai és anyagi háttér
  • Alapfizetés és teljesítményarányos (bónusz) juttatási rendszer
  • Kafetéria
  • Hosszú távú, biztos együttműködés lehetősége
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Intenzív termék alapképzés, rendszeres továbbképzések

  • Ha szívesen részt venne az öngondoskodás szemléletét támogató lakás-takarékpénztári tevékenységben és fontos Önnek a szakmai fejlődés lehetősége egy jó csapatban, akkor csatlakozzon hozzánk; regisztráljon és töltse fel fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Állás adatai

Állás azonosító: 1026
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Termékfejlesztő