Termékreferens (Vas és Zala megye)

Ha Ön hitelezési szakember, és motivált, hogy ezt a szakmát egy új aspektusból, több kihívás mentén, mobil munkakörben végezze, Önnek szól pályázati kiírásunk! A Fundamenta-Lakáskassza dinamikusan növekvő értékesítési területének támogatására TERMÉKREFERENS munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai

  • értékesítési hálózatunk (Személyi Bankár Hálózat) által értékesített pénzügyi termékek minőségi, szakmai és teljességi ellenőrzése
  • kapcsolattartás az értékesítési hálózattal, valamint partnerbankjainkkal az értékesítési folyamatok és az információáramlás fejlesztése érdekében
  • értékesített termékekkel kapcsolatos oktatások tartása, oktatási anyagok kidolgozása

Ideális pályázónk

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik,
  • 3-5 év hitelezési tapasztalatot szerzett,
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik,
  • jó elemző képesség jellemzi,
  • kiváló előadói- és kommunikációs készséggel bír
  • pozitív személyiségű
  • nem riad vissza az oktatói szereptől

Amit kínálunk

  • versenyképes, fix és teljesítményhez igazodó jövedelem munkaviszony keretében
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • munkavégzés egy piacvezető lakástakarék-pénztárnál
  • hosszú távú együttműködés lehetősége pozitív munkakörnyezetben

Ami a pályázathoz szükséges

  • fényképes önéletrajz (fizetési igénye megjelölésével)

Állás adatai

Állás azonosító: 1115
Munkavégzés helye: Szombathely, Zalaegerszeg
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Termékreferens (Vas és Zala megye)