Üzleti rendszertámogató menedzser

Üzletfejlesztés pályázatot hirdet Üzleti rendszertámogató menedzser munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Üzletágak által használt informatikai rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési igények becsatornázása, megfogalmazása, megvalósulás menedzselése, fejlesztési folyamatban operatív részvétel
  • Üzleti igények gyűjtése, elemzése és specifikálása, üzleti folyamatok ábrázolása
  • Projekt ill. kisprojekt indítási döntéshez szükséges információk begyűjtése, döntési fórum felé történő továbbítása
  • Informatikai projektekben a felhasználói oldal képviselete, üzleti munkacsoport vezetése
  • Részvétel a projektek szakmai tartalmának definiálásában, átvételi tesztelésében, átvételében
  • Az egyes projektekben és projektek között felmerülő üzleti kérdések megválaszolása, az üzleti igények vállalati szintű összehangolása, illetve szükség esetén döntés előkészítési anyagok készítése a Menedzsment számára
  • Végfelhasználói tesztek elvégzése, ill. annak támogatása, üzlet oldali koordinálása
  • A rendszerek használatához szükséges segédanyagok, oktatási anyagok elkészítésében való részvétel

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettséggel rendelkezik
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 év tapasztalata van

  • Analitikus gondolkodású
  • Rendszer- és folyamatszemléletű
  • Precíz, dokumentált a munkavégzése
  • Kiváló csapatjátékos
  • Stressztűrő képessége jó
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • Gyors tanulási képességű

Amit kínálunk

  • Biztos, szakmai és anyagi háttér
  • Alapfizetés és teljesítményarányos (bónusz) juttatási rendszer
  • Cafetéria
  • Hosszú távú, biztos együttműködés lehetősége
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Intenzív termék alapképzés, rendszeres továbbképzések

  • Ha szívesen tagja lennél egy dinamikus csapatnak, várjuk fényképes önéletrajzodat (fizetési igénye megjelölésével).

Állás adatai

Állás azonosító: 1258
Munkavégzés helye: Budapest
Célcsoport: tapasztalattal rendelkező
Pozíciók száma: 1
Oszd meg vagy mentsd el a kedvenceid közé ezt az állást: Üzleti rendszertámogató menedzser